Балашов проти України

By БРАТСТВО

On 29.01.2021
"Мне будет какая-то тварь приходить и говорить, на каком языке мне говорить? Таких людей нужно бить палкой, вести себя агрессивно, каменюкой в голову бросить". Це – офіційна позиція лідера партії 5.10 Геннадія Балашова щодо мовного закону та тих, хто просить переходити на українську мову, яку він висловив на ватному телеканалі "Наш" ще 15 січня...

Читати далі

“Мне будет какая-то тварь приходить и говорить, на каком языке мне говорить? Таких людей нужно бить палкой, вести себя агрессивно, каменюкой в голову бросить”.
Це – офіційна позиція лідера партії 5.10 Геннадія Балашова щодо мовного закону та тих, хто просить переходити на українську мову, яку він висловив на ватному телеканалі “Наш” ще 15 січня (https://bit.ly/3r17vaV).

І той факт, що за 2 тижні на його розпалюючу ненависть та закликаючи до насилля заяву не відреагували ні СБУ, ні Нацполіція, ні інші правоохоронні та державні органи, нас глибоко бентежить.
Чому ось уже майже на 7 році війни з РФ антиукраїнські та відверто ворожі заяви політків цікавлять лише ЗМІ та окремих блогерів, на кшталт Сергія Стерненка (https://bit.ly/39t0KbU), а реакції від офіційних осіб держави на його слова досі нема?

А вона мала б бути, оскільки заклик Балашова до насилля над людьми, які вимагають, аби в Україні розмовляти українською – значно важливіший та загрозливіший за нерозумне белькотіння блогерки di rubens та викладачки-фріка Більченко. Адже Балашов – політик, який бере участь у виборах і має на самому лише YouTube аудиторію в понад 200 тисяч.

І коли його слова про україномовних тварюк, яких необхідно закидати камінням, цитують на Росії та на т.зв Л/ДНР, то позиціонують їх як слова саме політика. Тобто, людини, яка має певний статус і слова якої є офіційними.

Тому ми вирішили брати справу до своїх рук.
Оскільки Балашов є відкритим окупантом, то й покараним має бути так, як його кремлівські господарі: понести повну відповідальність за свої насильницькі дії; опинитись в цілковитій ізоляції, втративши всіх партнерів та прихильників через невимовну токсичність; і, звісно ж, провалитись до фінансової прірви

.
Задля втілення цього плану ми вже підготували звернення до:

– СБУ, з вимогою притягнути Балашова до відповідальності за антиукраїнські заяви, розпалювання ненависті, заклики до насилля та роботу на користь кремлівських окупантів;
– українських та міжнародних ЗМІ та громадських організацій, з вимогою публічного засудження Балашова та недопуску його до ефірів. Цей путінський прихвостень має стати найтоксичнішою особою не лише української політики, а й суспільства загалом – аби під страхом загального осуду ніхто не хотів пов’язувати з ним своє ім’я.

– АТ “ПриватБанк”, який, за нашою інформацією, ще з 2012 року орендує в Балашова приміщення, та асоціації “Укрводка”, що з 2016 року регулярно здійснює виплати на його користь – з вимогою припинити будь-яку співпрацію з провідником ідей руського міра Балашовим. Адже, якщо Nestle та “Алло” розірвали контракти зі звичайною блогеркою di rubens, припинити співпрацю з російським агентом зобов’язаний кожен, а тим більш державний банк!

Володимир Зеленський, Денис Шмигаль, Дмитро Разумков, Ірина Венедіктова, Іван Баканов, ви особисто маєте відреагувати на заяви Балашова, після яких він став героєм на Росії та на т.зв. “Л/ДНР”.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *