Зробити стартовою Додати в обране Написати листа

Кнопка сайту:

Головна Послання Жаліти геїв, бити підарасів

Жаліти геїв, бити підарасів

В неділю багато хто з'їдеться з областей до Києва бити осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, які ніби хочуть влаштувати гей-парад.

Боротися з підарасами – дуже невдячна справа. Якщо ти його поб'єш – на цьому не прославишся. А якщо він тебе – подвійна лажа. Уявляєте напис на надгробку: "замучений злобними підарами".

Але з другого боку, гей-парад – це трохи неприємно. Не треба йому бути в Києві, навіть якщо аргументів проти його проведення немає після того, як по Києву стали їздити кортежі Януковича.

Більшість людей – порочні. Не нам їм закидати. Проте, пропаганда пороку неприпустима. Неприпустимо, щоб хтось пропагував нормальність і переваги вживання героїну, пиятику, педофілію, педерастію тощо. Публічна демонстрація навіть природних потреб, схильностей і бажань буває неприпустимою. Скажімо, виводити продукти травлення через анальний отвір – нормально, але робити це публічно – не варто. Гей-паради, зазвичай, супроводжуються непристойностями, тому недоцільні.

І найголовніше: гомосексуалісти – нещасні люди, яких треба жаліти, натомість, борці за права гомосексуалістів – суцільні підараси, їх варто бити. Це подібно до того, що пролетарі – звичайні нещасні люди. Але борці за права пролетаріату – комуністи – гірші за підарасів.

На гей-параді, якщо такий відбудеться, ми переважно побачимо не пересічних геїв, але ґрантоїдів, гомо-соціалістів, та професійних підарів. Ймовірно, вони викликають роздратування більшості добропорядних осіб із нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

 

Поділитися:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нагадування патріоту


Нагадування патріоту. Ватні заходи в Україні

Насилие, деньги и секс в жизни Романа Шухевыча

Дмитро Корчинський. Поезії

Катехізис БРАТСТВА

Історія України ХХ ст.

Останні коментарі

Батальон Шахтарськ. Бій в Мар'їнці

Вступай до добровольчих загонів на захист України!

Атака на "Русское Радио"

В пошуках невідомого: об'єкт "Чорнобиль-2"

Хмара тегів