Зробити стартовою Додати в обране Написати листа

Кнопка сайту:

Головна Аналiтика Політвязень Олег Однороженко

Політвязень Олег Однороженко

Одною з найтяжчих втрат для патріотичного руху стало ув'язнення Олега Однороженка.

Я з ним познайомився під час чергового маршу на честь УПА. Перед заходом,серед молоді говорив хлопець, мова його була на диво інтелектуально-змістовна, чим ніколи не могли пишатися більшість патріотичного суспільства. Тоді я перший раз побачив Олега. Пізніше після ближчого знайомства, виявилося, що він науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського НАН України. Олег Однороженко вважається кращим спеціалістом з української геральдики. У 2003 році захистив кандидатську дисертацію «Державна і земельна геральдика і сфрагістика Війська Запорозького». У 2009 році захистив докторську дисертацію. Має чимала наукових праць. автор багатьох книжок, раджу почитати "Українська Руська Еліта доби середньовіччя і ранього модерну" та останю його значну працю

“Військова еліта України-Русі”. Викладав історію в різних вишах України. Друкувався в різноманітних українських та закордоних виданнях. Вже не пам'ятаю,але отримував, якусь підвищену стипендію та гонорари, як найвидатніший науковець у своїй галузі.

 

З його ув'язненням звісно і припинилася його наукова діяльність, глибоко переконаний, що працював він над чимось важливим і цікавим. Мєнти розшукували однороженка, активніше ніж цереушники розшукують ісламських терористів. кілька місяців стежили за ним і його помешканням, щоби ув'язнити науковця. Тяжко уявити скільки було витрачено коштів, для опєр групи, яка місяцями вистежувала Олега. Мєнти схопили його в Києві, і трохи, як найнебезпечнішого злочинця, того самого дня відвезли до Харкова.

У Олега лишилася дружина і троє малих дітей. Третя дитина народилася коли Однороженко був уже в тюрмі. Родина опинилася у скрутному матеріальному становищі. мати з немовлям потребує спокою і грошей для дитини. В цей час, породілля постійно хвилюється за чоловіка. Останні гроші збирають на адвоката і передачі. Сама дружина навіть не має фізичної можливості передавати передачі і після пологового будинку невзмозі побачитися з чоловіком. Грошей нінащо не вистачає, адже родина однороженків ніколи не була міліонерами. Тяжко знайти сумлінного адвоката. І сам Олег Однороженко хвилюється не стільки за себе скільки за родину і свого народженого сина, якого він ще не бачив. Тому, що лишилися вони самі.

Сам Олег Однороженко, інтілегентна, вихована людина. Він недозволить собі будь-якої непорядності. Він не тільки фахівець у власній галузі, з ним можна розмовляти на будь-які теми. І на ці теми він міг дискутувати годинами, а ми його годинам слухали. Притаманне йому глибоке почуття шляхетності. Він непереносить, хамства і ненавидить лицемірства. В йому завжди живе почуття справедливості. На його завжди можна було покластися, якщо потрібно було.щось робити, ти завжди знав, що Олег це зробить. Взагалі до будь-якої справи наукової чи громадської підходив відповідально і вимагав відповідальності від оточуючих.

Все це короткий нарис Олега Однороженка, я тут нічого про його не перебільшив, але й навпаки чимало не сказав.

Гроші на допомогу політв’язням надсилати на картку дружини лідера організації:

картка Приватбанка № 5577212302492155 (Білецька Юлія Володимирівна тел для довідок 067-9057009). Поповнити картку можна в кожному відділенні Приватбанку (через оператора чи термінал).

При поповненні з іншого банку: Приватбанк, МФО 305299, ЕГРПОУ 14360570, номер рахунку 29244825509100, призначення: поповнення картки № 6762462057775725, Білецька Юлія Володимирівна ІНН 3041401461

Переказати гроші також можна по Western Union, для цього достатньо вказати ім`я отримувача: Білецька Юлія Володимирівна. Потім потрібно зателефонувати їй за номером +380679057009 та повідомити код переказу.

 

Поділитися:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нагадування патріоту


Нагадування патріоту. Ватні заходи в Україні

Насилие, деньги и секс в жизни Романа Шухевыча

Дмитро Корчинський. Поезії

Катехізис БРАТСТВА

Історія України ХХ ст.

Останні коментарі

Батальон Шахтарськ. Бій в Мар'їнці

Вступай до добровольчих загонів на захист України!

Атака на "Русское Радио"

В пошуках невідомого: об'єкт "Чорнобиль-2"

Хмара тегів